5/10s & Brave Tales
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The purpose of this forum is the development of topics, new ideas and suggestions about RPGs.
 
HomePortalGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας!

Go down 
+2
Senaron
Brave Tales
6 posters
AuthorMessage
Brave Tales
Webmaster
Webmaster
Brave Tales


Posts : 390
Points : 5131
Reputation : 0
Join date : 2011-12-21
Age : 37
Location : At home

Character sheet
Character: Anyone
Level: 6
Class/Kit: Assassin

Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Empty
PostSubject: Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας!   Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Minicl10Tue Dec 27, 2011 7:16 pm

Λοιπόν ας τα πάρουμε με τη σειρά. Ανοίξαμε ένα forum κατα κύριο λόγο για τα RPGs αλλά όχι μόνο. Ένα καλό forum πρέπει να έχει κι άλλα πράγματα μέσα. Εδώ αυτή τη στιγμή είμαστε 4 Admins. Αυτός με τον περισσότερο χρόνο για να ασχοληθεί με τις γενικούρες και τις ειδικούρες πέραν του D&D είμαι εγώ. Αλλά και πάλι μόνος μου δεν μπορώ να τα καταφέρω πλήρως γι'αυτό ζητάω την δική σας βοήθεια. Θέλω να με βοηθήσετε να επεκτείνουμε αυτό το forum και να προσθέσουμε περισσότερα πράγματα μέσα και όχι μόνο.

Με τη σειρά:

1) Θέλω να συμετέχετε περισσότερο μέσα εδώ (όσοι είστε μέλη) και όχι να γράφεστε έτσι για την πλάκα. Να το επισκέφτεστε πιο συχνά και να συμετέχετε σε διάφορες συζητήσεις, θέματα κλπ. Να προοθήσετε κι άλλους να γραφτούν (free είναι άλλωστε) αν υπάρχει κάτι που τους ενδιαφέρει ή που μπορεί να βρουν εδώ μέσα.

2) Θέλω κάποιοι από τα τωρινά ακόμα κι από μελλοντικά μέλη να μου κάνουν προτάσεις να ανοίξω κι άλλα forums που ίσως δεν υπάρχουν και που θα κάνει όλο αυτό πιο ενδιαφέρον γαι επίσκεψη από πολλούς. Να μου προτείνουν να προσθέσω κάποια πράγματα που τους ενδιαφέρουν ή ακομα και να ανεβάσω κάποια άλλα που θα ηθελαν και ίσως τα βρώ εγώ γι'αυτούς αν δεν έχουν τον χρόνο να κάτσουν να τα ψάξουν.

3) Θέλω κάποιοι να αναλάβουν να γεμίσουν ακόμα και διαχειριστούν κάποιες κατηγορίες/forums που ήδη υπάρχουν ή που δεν υπάρχουν και πρέπει να δημιουργήσουμε.

και 4) Αν υπάρχει κάτι που ίσως να το βρησκετε βαρετό καλ΄θτερα να το βγάλω παρά να κάθεται εκεί αχρησιμοποίητο και άδειο.

Αυτά!
Ευχαριστώ πολύ για την συμετοχή σας!


(όλα όσα ζητάω δεν είναι γιατί εγώ βαριέμαι να κάτσω να τα κάνω ή γιατί θα οφελήσουν μόνο εμένα. θα οφελήσουν όλους μας. το forum αυτό δεν είναι αυτόνομο και δεν εκσαρτάται από μενα το αν θα παραμείνει ανοιχτό η όχι. εξαρτάται από το forumotion.com. από εκεί πήρα πηγές για να το φτιάξω. που σημαίνει ότι έχω κάποιους περιορισμούς. π.χ. δεν μπορούμε να ανεβάσουμε αρχεία στο σύνολο τους περισσοτερο από 120ΜΒ. το forum δεν μπορεί να έχει εξολοκλήρου την δική του ονομασία (το link υποχρεοτικά πρεπει να είναι "κάτι.forumgreek.com" και έχει τα copyrights η forumotion.com. δεν μπορώ να βγάλω τις κολοδιαφημίσεις και πρέπει να τις τρώμε στη μάπα κάθε φορά που μπαίνουμε εδώ μέσα. και υπάρχουν μερικοί ακόμα περιορισμοί. αν όμως επιτύχουμε αποτελεσματικά σε αυτά που ζητάω η forumotion.com όχι μόνο θα μας δώσει τσάμπα επιπλέον χόρο εώς και 5GB αλλά θα μπορεί το link να έχει το δικό του όνομα, θα έχει τα δικά του copyrights, θα βγάλω επιτέλουσ τις κολοδιαφημίσεις και θα μπορούμε να κάνουμε, να ανεβάσουμε και να γράφουμε ότι στο διάολο θέλυμε χωρίς να κυνδινεύουμε να μας το κλείσουν. θα μπορείτε να ζητάτε να ανεβάζουμε ταινίες, τραγούδια, βιντεο, εικόνες και ότι άλλο μας καθλώσει.)
Back to top Go down
https://d100.rpg-board.net
Senaron

Senaron


Posts : 299
Points : 4883
Reputation : 0
Join date : 2011-12-23
Age : 33
Location : ???

Character sheet
Character: Senaron
Level: 13
Class/Kit: Thief/Shadow Dancer

Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Empty
PostSubject: Re: Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας!   Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Minicl10Wed Dec 28, 2011 6:33 am

λοιπον Mike σου προτηνω να κοιταξεις το jango.com αν μπορεις να το συνδιασεις με το φορυμ για να εχει και λιγο μουσικη!!!!! ειναι free και ειναι αρκετα καλο!!!! αν μπορεσεις να βαλεις το player του στο φορουμ θα μετραει για μουσικη......

Οσο αφορα εμενα η κατηγορια αθλητικα μου φαινεται αχρειαστη!!!! και το λεω επιδει ξερω και καποια απο τα μελη προσωπικα, δεν νομιζω να ασχοληθουμε... τωρα θα μου πεις μπορει μελλοντικα μελη να ασχολουντε με την μπαλα και και και.... νταξει οκ, απλα λεγω πως καλο θα ηταν να αποφυγουμε πραγματα φανατισμου για να μην παει αλλου το θεμα....... Razz

λοιπον περα απο αυτο θα μπορουσα να ασχοληθω με τα anime και τα manga στο θεμα του να προσθεσω και αλλα σαν τιτλους για αυτους που διαβαζουν και βλεπουν και θελουν να μαθουν κατι καινουργιο και ισως να κανω post ενα link στην καθε κατηγορια που να τους παραπεμπει σε mangastream η σε καποιο αλλο site για να βλεπουν online το ατνιστοιχο anime που θα βαλω....... μοναχα που οπως ξερεις δεν κατεβαζω με torrent που παει να πει πως αμα ζητηθει καποιο site για να τα κατεβαζουν η να βρουν την συνεχεια σε καποιο anime που απλα σταματησε να προβαλετε online ( πχ Highschool of Dead , Deadman Wonderland, D- Grayman ) δεν γνωριζω απαντησεις..... στο λεω επιδει εσυ γνωριζεις απο τετοια site........

Λοιπον κατι ακομα που μου ηρθε τωρα μπορεις να ανοιξεις και κατηγορια για σηρες, οχι μονο για anime, προτασεις και ιδεες για σηρες!!!!! ( The walking dead , American horror stories ).... Βεβαια εγω και παλι αυτα τα κατεβαζω απο αλλο φορουμ με rapidshare ( το ονομα του φορουμ αποκριπτετε για λογους διαφυμισης ) :PPP
Back to top Go down
Senaron

Senaron


Posts : 299
Points : 4883
Reputation : 0
Join date : 2011-12-23
Age : 33
Location : ???

Character sheet
Character: Senaron
Level: 13
Class/Kit: Thief/Shadow Dancer

Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Empty
PostSubject: Re: Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας!   Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Minicl10Wed Dec 28, 2011 6:36 am

τι διαολο ρε μλκ ολο λοιπον γραφω!!!!! :PPPP χαχαχαχα δεν το πειρα χαμπαρι!!!!! xD χαχαχα lol!
Back to top Go down
Brave Tales
Webmaster
Webmaster
Brave Tales


Posts : 390
Points : 5131
Reputation : 0
Join date : 2011-12-21
Age : 37
Location : At home

Character sheet
Character: Anyone
Level: 6
Class/Kit: Assassin

Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Empty
PostSubject: Re: Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας!   Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Minicl10Wed Dec 28, 2011 7:18 am

Δυστυχώς δεν μπορώ να βάλο το player του jango εδώ μέσα. Αλλά εδώ και 2 μέρες το ψάχνω να δώ πώς μπορώ να βάλω μουσική γενικά εδώ μέσα. Είναι λιγο δύσκολο αλλά θα την βρώ την άκρη.

Προς το παρόν άφησέτα τα αθλητικά για λίγο καιρό ακόμα και βλέπουμε τι μπορούμε να κάνουμε μετά... Στην τελική αν δούμε φανατισμό και τέτοια το κλείνουμε ή προειδοποιούμε οτι αν συνεχιστεί θα φάνε ban κλπ.

Όσον αφορά τα site με torrents klp για anime και manga άφησέ το πάνω μου. Αν κάποιος ζητήσει κάτι που δεν μπορείς να το βάλεις εσύ, μου το λες και το βάζω εγώ. Όσο για τα άλλα θα τα αφήσω σχεδόν όλα πάνω σου, και λέω σχεδόν όλα γιατι σίγουρα θα θελήσουν να μπουν και να βοηθήσουν κι άλλοι. Επίση μόνος σου δύσκολα θα τα καταφέρεις οπότε θα χρειαστεί σίγουρα ένα team αποτελούμενο τουλα΄χιστον από 3 άτομα... Γι'αυτό θέλω να μου δώσεις κι ένα καλό όνομα για το groupaki/team που θα σας κάνει moderators.

Όσο για την κατηγορία με τις σειρές που αναφέρεις, υπάρχει ήδη και είναι στα Generals το forum που λεγεται Movies. Εκεί μπορεί κάποιος να παρουσιάζει ταινίες ή σειρες κλπ... Αν θές να αναλάβεις και αυτόν τον τομέα πες μου για να το μοντάρω. Προς το παρόν θα σε κάνω moderator στις κατηγορίες Anime, Manga και πες μου τί άλλο να προσθέσω εκεί απο τίτλους Animes και άλλα τέτοια!
Back to top Go down
https://d100.rpg-board.net
BananaMan




Posts : 5
Points : 4513
Reputation : 0
Join date : 2011-12-24
Age : 26
Location : Σπίτι μου

Character sheet
Character:
Level:
Class/Kit:

Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Empty
PostSubject: Re: Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας!   Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Minicl10Wed Dec 28, 2011 8:40 am

εγώ παίδες νομίζω πως θα μπορούσα να βοηθήσω στην κατηγορία anime καθώς έχω κάψει ότι έχει μείνει από τον εγκέφαλο μου βλέποντας anime για πολύ...πολύυυυυ καιρό...
μια γαμάτη ιδέα θα ήντουνο art...ασχολούμαι πολύ με οτιδήποτε περιέχει ζωγραφική(manga,animation etc.)και ίσως θέλουν κι άλλοι!... Very Happy
Back to top Go down
Brave Tales
Webmaster
Webmaster
Brave Tales


Posts : 390
Points : 5131
Reputation : 0
Join date : 2011-12-21
Age : 37
Location : At home

Character sheet
Character: Anyone
Level: 6
Class/Kit: Assassin

Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Empty
PostSubject: Re: Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας!   Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Minicl10Wed Dec 28, 2011 1:18 pm

Λοιπόν bananaman για αρχή πες μας ποιός είσαι για νε γνωρίζουμε. Είναι πολύ ωραία ιδέα αυτή που προτείνει και πίστεψέ με θα υλοποιηθεί αλλά όχι τώρα αμέσως.. κάτσε πρώτα να δούμε τί κίνηση θα υπάρχει εδώ μέσα, πόσα μέλη θα ενδιαφερθούν να μπούν και να μείνουν και μετά θα προσθέσουμε κι άλλα... προς το παρόν αυτά είναι ήδη αρκετά. σε καμια δυο βδομάδες βάζουμε κι άλλα. δεν είναι εύκολη δουλειά να είσαι admin αλλά ούτε και moderator. αυτό που θέλω από εσάς τώρα είναι συνεργασία στα forums και στα topics που ποστάρετε. μην κάνετε ο κάθε ένας ότι του κατέβει. συνενοηθείτε μεταξύ σας ανοίγοντας ένα topic εδώ και ανλάβετε ο κάθε ένας, προτείνοντας πάντα, τί θέλετε να αναλάβετε για να υπάρχει συντονισμό και συνεργασία. δεν μπορει να ανεβάζει ο senaron naruto και στα καπάκια να ανεβάζει το ίδιο και ο bananaman. θα γίνει μπάχαλο κι αν δω κάτι τέτοιο σας το λέω από τωρα ότι θα σας βγάλω απο Moderators. περιμένω κι άλλες ιδέες.

Σας υπέρευχαριστώ για την βοήθεια και την προσπάθειά σας.
Back to top Go down
https://d100.rpg-board.net
BananaMan




Posts : 5
Points : 4513
Reputation : 0
Join date : 2011-12-24
Age : 26
Location : Σπίτι μου

Character sheet
Character:
Level:
Class/Kit:

Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Empty
PostSubject: Re: Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας!   Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Minicl10Wed Dec 28, 2011 3:49 pm

νομίζω με λένε Φοίβο και πρέπει να είμαι ο αδελφός του τρολλά...και προφανώς η ιδέα μου είναι ωραία...γι'αυτό λέγεται ιδέα ΜΟΥ...και επίσης προφανώς δεν μπορεί να γίνει τώρα που ΄μαστε εμείς κι εμείς.Εεεεμ...τι αλλο να πο..yo
Back to top Go down
Nimrodel

Nimrodel


Posts : 15
Points : 4514
Reputation : 0
Join date : 2012-01-06
Location : Everywhere

Character sheet
Character:
Level:
Class/Kit:

Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Empty
PostSubject: Re: Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας!   Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Minicl10Fri Jan 13, 2012 11:26 am

Α ρε Mike κι εδώ μέσα νοικοκύρης ~!Θα συμφωνήσω μαζί σου όλα αυτά που προαναφέρθηκαν είναι αναγκαίο να συμβούν!Ήδη έχω αρχίσει και νοιώθω άνετα εδώ,αρκεί βέβαια να υπήρχε και λίγο μελάκι ή λίγο νέκταρ.. lol!
Back to top Go down
xitos
Developers
Developers
xitos


Posts : 554
Points : 5318
Reputation : 6
Join date : 2011-12-22
Location : Inside Vlador's abandoned hut.

Character sheet
Character: A marked one
Level: Enough to draw the lines
Class/Kit: Anything works

Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Empty
PostSubject: Re: Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας!   Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Minicl10Fri Jan 13, 2012 11:41 am

Nimrodel wrote:
Ήδη έχω αρχίσει και νοιώθω άνετα εδώ,αρκεί βέβαια να υπήρχε και λίγο μελάκι ή λίγο νέκταρ..

Ζάχαρη κάνει?

Spoiler:

Χαχαχα, καλό ε?
Back to top Go down
xitos
Developers
Developers
xitos


Posts : 554
Points : 5318
Reputation : 6
Join date : 2011-12-22
Location : Inside Vlador's abandoned hut.

Character sheet
Character: A marked one
Level: Enough to draw the lines
Class/Kit: Anything works

Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Empty
PostSubject: Re: Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας!   Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Minicl10Fri Jan 13, 2012 11:41 am

Χωρις παρεξηγηση έτσι? απλά είχα δεί τη φωτο και κόλαγε.
Back to top Go down
Brave Tales
Webmaster
Webmaster
Brave Tales


Posts : 390
Points : 5131
Reputation : 0
Join date : 2011-12-21
Age : 37
Location : At home

Character sheet
Character: Anyone
Level: 6
Class/Kit: Assassin

Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Empty
PostSubject: Re: Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας!   Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Minicl10Fri Jan 13, 2012 12:03 pm

Λοιπόν Nimrodel άμα μας βοηθήσεις κι εσύ, θα σου δώσω ένα βαρέλι νέκταρ και 5 βαρέλια μέλι... και όχι ότι να'ναι το μέλι... Θα σου δώσω Βασιλικό πολτό. Θα πολτοποιήσω τον Βασίλη, θα τον κάνω μέλι και θα στον δώσω (εξού και τα 5 βαρέλια. Η κοιλιά μόνο γεμίζει 3... Razz)
Back to top Go down
https://d100.rpg-board.net
xitos
Developers
Developers
xitos


Posts : 554
Points : 5318
Reputation : 6
Join date : 2011-12-22
Location : Inside Vlador's abandoned hut.

Character sheet
Character: A marked one
Level: Enough to draw the lines
Class/Kit: Anything works

Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Empty
PostSubject: Re: Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας!   Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Minicl10Fri Jan 13, 2012 12:17 pm

Λέγε εσυ μαλακίες κι εγω θα τις οπτικοποιώ.
Spoiler:
Back to top Go down
xitos
Developers
Developers
xitos


Posts : 554
Points : 5318
Reputation : 6
Join date : 2011-12-22
Location : Inside Vlador's abandoned hut.

Character sheet
Character: A marked one
Level: Enough to draw the lines
Class/Kit: Anything works

Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Empty
PostSubject: Re: Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας!   Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Minicl10Fri Jan 13, 2012 12:38 pm

Τα spoil τα πατάτε η τα βάζω τσάμπα?
Back to top Go down
Brave Tales
Webmaster
Webmaster
Brave Tales


Posts : 390
Points : 5131
Reputation : 0
Join date : 2011-12-21
Age : 37
Location : At home

Character sheet
Character: Anyone
Level: 6
Class/Kit: Assassin

Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Empty
PostSubject: Re: Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας!   Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Minicl10Fri Jan 13, 2012 7:05 pm

Εννοείται πως τα πατάμε και κλάνουμε και στα γέλια... Χιτόοοοοοοοοοοοοοοο έχεις πολλά χαιρετίσματα από τα παιδιά...!!! (τζιμάκο, κωστάρα, βρασίδα κλπ)
Back to top Go down
https://d100.rpg-board.net
Nimrodel

Nimrodel


Posts : 15
Points : 4514
Reputation : 0
Join date : 2012-01-06
Location : Everywhere

Character sheet
Character:
Level:
Class/Kit:

Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Empty
PostSubject: Re: Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας!   Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Minicl10Sat Jan 14, 2012 2:32 am

χαχαχαχαχαχαχα! Και η ζάχαρη μου κάνει και ο βασιλικός πολτός μου κάνει με έχετε δέσμια πλέον!Λοιπόν ή εγώ είμαι πονηρή ή το σχήμα στη ζάχαρη δεν είναι ένα ψηλό μανιτάρι! lol!
Τα σπασε και η φωτο με το βαρέλι και ο βασιλ(η)κος πολτός έλιωσα στο γέλιο! Razz Razz
Αυτό με το spoiler πως γίνεται?
Back to top Go down
Senaron

Senaron


Posts : 299
Points : 4883
Reputation : 0
Join date : 2011-12-23
Age : 33
Location : ???

Character sheet
Character: Senaron
Level: 13
Class/Kit: Thief/Shadow Dancer

Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Empty
PostSubject: Re: Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας!   Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Minicl10Sat Jan 14, 2012 2:50 am

Χμμμμ!!!! λοιπόν φίλη Nimrodel δεν ξέρω και πόλλα για το spoiler αλλά άμα πας δίπλα από το εικονίδιο με τις φάτσες θα δείς μια μαυρίλα, σε εμένα τουλάχιστων έτσι το δείχνει!!!!! Ε εκεί μέσα η πρώτελευταια επιλογή είναι το spoiler!!!! Smile Βέβαια δεν το έχω χρησιμοποιήσει και ποτέ αλλά φαντάζομαι πως μέσα στα πλαίσια του γράφεις ότι θες και μετά θα φανεί μόνο αν κάποιος πατήσει πάνω.... Τώρα για περισσότερες πληροφορίες και γενικά για πληροφορίες καλλίτερα να απευθηνθείς στο κατάληλο topic " General / Mike's Wiki " !!!! Very Happy Wink
Back to top Go down
xitos
Developers
Developers
xitos


Posts : 554
Points : 5318
Reputation : 6
Join date : 2011-12-22
Location : Inside Vlador's abandoned hut.

Character sheet
Character: A marked one
Level: Enough to draw the lines
Class/Kit: Anything works

Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Empty
PostSubject: Re: Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας!   Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Minicl10Sat Jan 14, 2012 8:53 am

Πατα το Others, εχει κατι επιλογες αλλα τα χει βάψει μάυρα, μια απο τις επιλογες είναι το spoil. Κάνε μια πρόβα για να δούμε οτι το έκανες σωστά.
Back to top Go down
Berethen
Developers
Developers
Berethen


Posts : 391
Points : 4978
Reputation : 4
Join date : 2011-12-22
Location : Great Forest

Character sheet
Character: Berethen
Level: 1
Class/Kit: Commoner

Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Empty
PostSubject: Re: Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας!   Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Minicl10Thu Jan 19, 2012 1:41 pm

Spoiler:
Back to top Go down
Senaron

Senaron


Posts : 299
Points : 4883
Reputation : 0
Join date : 2011-12-23
Age : 33
Location : ???

Character sheet
Character: Senaron
Level: 13
Class/Kit: Thief/Shadow Dancer

Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Empty
PostSubject: Re: Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας!   Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Minicl10Thu Jan 19, 2012 1:50 pm

χαχαχαχαχαχαχα!!!!!! Razz lol!

Spoiler:

Spoiler:
Back to top Go down
Brave Tales
Webmaster
Webmaster
Brave Tales


Posts : 390
Points : 5131
Reputation : 0
Join date : 2011-12-21
Age : 37
Location : At home

Character sheet
Character: Anyone
Level: 6
Class/Kit: Assassin

Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Empty
PostSubject: Re: Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας!   Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Minicl10Thu Jan 19, 2012 10:00 pm

ρε...... βασικά ότι και να πω θα πάει χαμένο... οπότε κάντε ότι θέλετε... χαχαχαχχαχαα
Back to top Go down
https://d100.rpg-board.net
Berethen
Developers
Developers
Berethen


Posts : 391
Points : 4978
Reputation : 4
Join date : 2011-12-22
Location : Great Forest

Character sheet
Character: Berethen
Level: 1
Class/Kit: Commoner

Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Empty
PostSubject: Re: Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας!   Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Minicl10Fri Jan 20, 2012 4:13 am

Του το γαμησαμε και αυτο το θέμα.


Μικε,μαζεψες εδω μέσα όλοα τα τρόλ και τους σπαμμερς και περιμενεις προκοπη.NO FUCKIN WAY DUDE.
Back to top Go down
Brave Tales
Webmaster
Webmaster
Brave Tales


Posts : 390
Points : 5131
Reputation : 0
Join date : 2011-12-21
Age : 37
Location : At home

Character sheet
Character: Anyone
Level: 6
Class/Kit: Assassin

Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Empty
PostSubject: Re: Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας!   Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Minicl10Fri Jan 20, 2012 4:27 am

"sigh"......
ΕΙΣΑΙ ΚΙ ΕΣΥ ΑΝΑΜΕΣΑ ΤΟΥΣ ΟΜΩΣ!!!!

...........
...........
"sigh"
Back to top Go down
https://d100.rpg-board.net
xitos
Developers
Developers
xitos


Posts : 554
Points : 5318
Reputation : 6
Join date : 2011-12-22
Location : Inside Vlador's abandoned hut.

Character sheet
Character: A marked one
Level: Enough to draw the lines
Class/Kit: Anything works

Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Empty
PostSubject: Re: Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας!   Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Minicl10Fri Jan 20, 2012 6:24 am

Εντάξει ρε μικρό το κακό. Εδω τρολλάρει μέχρι και η ερμιόνη απο το χαρυ πότερ, εμείς δε θα τρολλάρουμε?

Spoiler:

Πάντως μιχάηλ καλά να πάθεις γιατι δεν το κλείδωσες. Τα παθήματα ας γινουν μαθήματα. Στα Announcement, κάνεις κάτι announce, δεν είναι θέμα σηζήτησης και δεν περιμένεις απαντησεις απλά γνωστοποιείς κάτι. Το κλειδώνεις γιατι αν δεν το κλειδώσεις, ερχετε η ερμιόνη και στο κάνει έτσι:

Spoiler:
Back to top Go down
Brave Tales
Webmaster
Webmaster
Brave Tales


Posts : 390
Points : 5131
Reputation : 0
Join date : 2011-12-21
Age : 37
Location : At home

Character sheet
Character: Anyone
Level: 6
Class/Kit: Assassin

Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Empty
PostSubject: Re: Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας!   Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Minicl10Fri Jan 20, 2012 6:42 am

xaxaxaxaxaxa.... ΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ μαλάκα είναι ότι πιο επιτυχιμένο έχω δει!!!! χαχαχαχαχαχαχαχα
Back to top Go down
https://d100.rpg-board.net
Senaron

Senaron


Posts : 299
Points : 4883
Reputation : 0
Join date : 2011-12-23
Age : 33
Location : ???

Character sheet
Character: Senaron
Level: 13
Class/Kit: Thief/Shadow Dancer

Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Empty
PostSubject: Re: Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας!   Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Minicl10Fri Jan 20, 2012 12:33 pm

χαχαχαχαχα!!!! μλκ γαμάτο!!! χαχαχαχα respect !!!! Razz
Back to top Go down
Sponsored content





Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Empty
PostSubject: Re: Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας!   Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας! Minicl10

Back to top Go down
 
Παίδες θέλω την βοήθεια όλων σας!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
5/10s & Brave Tales :: General :: Το μακρύ σας και το κοντό σας-
Jump to: