5/10s & Brave Tales
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The purpose of this forum is the development of topics, new ideas and suggestions about RPGs.
 
HomePortalGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Γιατιιιιιι???? :(

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Senaron

Senaron


Posts : 299
Points : 4876
Reputation : 0
Join date : 2011-12-23
Age : 33
Location : ???

Character sheet
Character: Senaron
Level: 13
Class/Kit: Thief/Shadow Dancer

Γιατιιιιιι???? :(  Empty
PostSubject: Γιατιιιιιι???? :(    Γιατιιιιιι???? :(  Minicl10Sat Dec 24, 2011 7:07 am

Οκ φιάκατε την κατηγορία με τα manga!!! Πολύ ωραία!!!! Αφού στην τελίκη θα μιλάμε για το Anime γιατί ονομάσατε την κατηγορία Manga???? affraid lol!
Και εκτός αυτού γιατί αφήσατε το Fairy Tail απ' έξω??? :PPPP scratch ε? bounce ε? bounce ε? bounce Exclamation Exclamation Exclamation lol!
Back to top Go down
Brave Tales
Webmaster
Webmaster
Brave Tales


Posts : 390
Points : 5124
Reputation : 0
Join date : 2011-12-21
Age : 37
Location : At home

Character sheet
Character: Anyone
Level: 6
Class/Kit: Assassin

Γιατιιιιιι???? :(  Empty
PostSubject: Re: Γιατιιιιιι???? :(    Γιατιιιιιι???? :(  Minicl10Sat Dec 24, 2011 11:32 am

1) μην βιάζεσαι να κρίνεις.
2) το site είναι ανοιχτό εδώ και 3 μέρες και το έφτιαξα μέσα σε μισή ωρα. Δεν έχω προλάβει να βάλω ακόμα κάποιες κατηγορίες. Σίγουρα θα υπάρξει κατηγορία "Anime" και σίγουρα θα βάλω όλα τα Anime που έχω δει.
3) την κατηγορία Manga την έβαλα για αυτούς που είναι μορφωμένοι και διαβάζουν Manga όχι για κάτι παρτάλια που μόνο βλέπουν.
και 4) αν ξαναβιαστείς να πεις κάτι θα σου βάλω τα Rapiers στο κ****** (κρανίο)...! Razz
Back to top Go down
https://d100.rpg-board.net
Senaron

Senaron


Posts : 299
Points : 4876
Reputation : 0
Join date : 2011-12-23
Age : 33
Location : ???

Character sheet
Character: Senaron
Level: 13
Class/Kit: Thief/Shadow Dancer

Γιατιιιιιι???? :(  Empty
PostSubject: Re: Γιατιιιιιι???? :(    Γιατιιιιιι???? :(  Minicl10Sun Dec 25, 2011 3:12 pm

!!!! Μπωωω μπωωω καλα ντε.....Συγνωμη!! Οχι περα απο την πλακα πολυ καλη δουλεια ρε συ και μπραβο σας!!! :-) ααα δεν ξερω για ποια παρταλια μιλας, εγω διαβασκω τα manga!!!! :-P
Σχετικα για αυτο με τα rapiers!!!! Πες μου πως πραγματικα δεν το σκευτικες γιατι νομιζω πως αγχωνομαι!!λιγακι!!! :-D ε Mike;; ε; ε;
Back to top Go down
Sponsored content





Γιατιιιιιι???? :(  Empty
PostSubject: Re: Γιατιιιιιι???? :(    Γιατιιιιιι???? :(  Minicl10

Back to top Go down
 
Γιατιιιιιι???? :(
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
5/10s & Brave Tales :: General :: Το μακρύ σας και το κοντό σας-
Jump to: